Mieszkania

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Kazimierza Wielkiego

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 2 pokoje, o pow. użytk. 32 m kw. Mieszkanie położone jest na II piętrze w kamienicy, c.o. kominkowe. Cena 75 tys.

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Rataja

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, Tarninów, ul. Rataja, I piętro, w  kamienicy /bezczynszowe/. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. użytk. 76 m kw. Rozkładowe, po remoncie, obustronne z dwoma balkonami, c.o miejskie. Mieszkanie nadaje się na prowadzenie działalności biurowej, także usługi medyczne. Cena 200 tys. zł.

 

Więcej…

 

SPRZEDAM MIESZKANIE 3 POKOJOWE

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Legnicy przy ul. Chojnowskiej w kamienicy II piętro o powierzchni 100 m2 dwupoziomowe po kapitalnym remoncie. W ofercie miejsce postojowe. Cena 280 tys. do negocjacji.

 

Więcej…

 

Mieszkanie ul. Senatorska.

Sprzedam mieszkanie w Legnicy przy ul. Senatorskiej 4 pokoje o pow. 140 m2, rozkładowe z balkonem, co elektryczne, II piętro w kamienicy. Cena 300 tys. zł.

 

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, ul.Drukarska, kamienica, 3 pokojowe, 72,5 m kw. Położone na I p w IV piętrowej kamienicy, rozkładowe, po remoncie, nowe okna, c.o. gazowe. Odnowiona stolarka drzwiowa .Cena 190 tys. zł, do negocjacji.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!