Mieszkania

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Kraszewskiego

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 2 pokojowe, hipoteczne z wydzielonym lokalem mieszkalnym w księdze wieczystej, pow. użytk. 34,6 m kw, parter ul. Kraszewskiego. W dużym pokoju wydzielony aneks kuchenny. Parkiety na podłogach, okna stare do wymiany, łazienka i w.c razem.. Cena 85 tys. zł.

 

Więcej…

 

Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 3 pokoje 61,8 m kw, rozkładowe,położone na II piętrze, wieżowiec.Oś. Piekary A ul. Warmińska, bezpośrednio przy sieci sklepów i parkingów. Mieszkanie jest wykończone komfortowo. Nowe instalacje, parkiety na podłogach, nowoczesne płytki i glazura, nowe okna, balkon. Gładzie na ścianach. Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów. Cena 180 tys. do negocjacji.Ustanowiona odrębna własność lokalu wraz z udziałem w gruncie.

 

Więcej…

 

Sprzedam Mieszkanie

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, oś.Kopernika, ul. W.Niedźwiedzicy, 9 piętro, 64 m kw, rozkładowe, nowe okna, parkiety, instalacje. Cena 180 tys. zł, do negocjacji.

 

Więcej…

 

Sprzedam Mieszkanie w Legnicy ul. Galaktyczna

Sprzedam Mieszkanie w Legnicy, oś. Kopernika ul. Galaktyczna,2 pokoje, 33 m kw, z balkonem, 7 piętro, budynek z windą. Nowe okna, panele na podłogach, na ścianach gładzie gipsowe, nowa instalacja wodno- gazowa. Cena 125 tys. zł.

 

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, Śródmieście, 3 pokoje, 64 m kw., rozkładowe, po remoncie, c.o. gazowe, nowe okna, parter w kamienicy, hipoteczne z księgą wieczystą. Cena 160 tys. do negocjacji.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!