Mieszkania

Mieszkanie 2 pokoje ul. Norwida

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pw. 49 m2 w Legnicy przy ul. Norwida na os. Piekary.  . Mieszkanie jest rozkładowe, jasne, posiada balkon, znajduje się na 4 piętrrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie przeznaczone jest dp remontu ale nadaje się do zamieszkania w każdej chwili. Wolne od długo, cena 115 tysięcy.

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu

Sprzedam bardzo ładnie położone mieszkanie we Wrocławiu, ul. Kwiska, 4 pokoje, 63 m kw, III p w  4 piętrowym budynku. SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE z wykupionym udziałem w gruncie. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe z balkonem. Lokal aktualnie jest do remontu. Kogo nie zraża remont, a uwzględnia właściwości nie zmienne, jakim jest m.in. położenie, zachęcam do oglądania. Cena wyjściowa 315 tys. zł.

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Kamińskiego

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 5 pokojowe o pow. użytkowej  105 m kw, położone w zabudowie segmentowej, na osiedlu Piekary. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze i jest całkowicie rozkładowe. Posiada  2 łazienki i 2 balkony. Jest całkowicie wyremontowane z centralnym ogrzewaniem gazowym, Mogą w  w nim  swobodnie zamieszkać dwie rodziny, bowiem jest ono adoptowane z dwóch odrębnych mieszkań 2 pokojowych po 52 m kw. Cena za całość 460 tys. zł

 

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul.Wały Rzeczne

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 1 pokojowe, o pow. użytkowej 47 m kw, rozkładowe w kamienicy. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie ( wymienione wszystkie instalacje), na podłogach panele, na ścianach gładzie gipsowe. Centralne ogrzewanie na gaz z nowym piecem. W łazience nowe sanitariaty i kabina natryskowa. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. użytkowej 12 m kw. Cena 92 tys. zł do negocjacji.

 

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Książęca

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 2 pokoje, o pow. użytkowej 56 m kw. Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicy 4 piętrowej. Rozkładowe,c.o. piece, możliwość przerobienia na gaz .Cena 128 tys. zł do negocjacji.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!