Działki

Działka w Zagrodnie

Sprzedam działkę w Zagrodnie, pow. użytk.81,66 ara, w tym wydzielone 2 działki budowlane, 8 i 11 arów. W planach zagospodarowania wskazane jest budownictwo mieszkaniowe. Działka ma dojazd i wyposażona jest w wodę i energię. Cena działek wydzielonych 2500 zł za ar, pozostałych gruntów 800 zł za ar.

 

Sprzedam Działkę Budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną w Szczedrzykowicach, kierunek na Wrocław, pow. użytk. 32 ary, uzbrojona w wodę i energię. Możliwość , podziału na trzy odzielne 10 arowe działki z drogą dojazdową. Cena 140 tys. zł, do negocjacji.

 

Sprzedam Działkę Budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną przy głównej drodze, na trasie Głogów- Wschowa, pow. 1,72 ha, uzbrojona. W planach zagospodarowania ,przeznaczona pod zabudowę obsługi ruchu samochodowego. Cena 900 tys. zł.

 

Sprzedam Działki budowlane

Sprzedam działki w Pieszkowie gm. Lubin, pow. 16 ha, atrakcyjna okolica, uzbrojenie w bliskiej odległości ok. 200 m, w planach zagospodarowania przwidziana jest funkcja mieszkaniowa w tym budowa domków jednorodzinnych. Cena 2500 zł za  1 ar, do negocjacji. Możliwość dowolnego podziału geodezyjnego. Działki nr 188/5 i 187.

 

Sprzedam Działkę

Sprzedam działkę budowlaną w Legnicy, ok. ul. Bobrowskiej, pow. 744 m kw (własnościowa), uzbrojona w wodę, enrgię, brak gazu. Cena 75 tys. zł

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!