Domy

Sprzedam Dom w Prochowicach

Sprzedam dom w Prochowicach o pow. użytkowej 260 m kw, 7 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, wszystkie media, łącze internetowe. Działka własnościowa o pow. użytk. 630 m kw. Zabudowany taras, co. etażowe, możliwość przyłącza gazowego, gaz  doprowadzony do posesji. Po drobnej aranżacji możliwość dwóch mieszkań. Dom położony jest przy trasie na Legnicę.Cena 580 tys. zł do negocjacji.

 

Więcej…

 

SPRZEDAM DOM Z BASENEM W LEGNICY

Sprzedam dom wolnostojący w Legnicy Oś. Bielany o pow. użytkowej 230 m2, kubatura 735 m3, działka własnościowa o pow. 970 m2.  Dom składa się z 6 pomieszczeń, miejsca na ogród zimowy a na działce wybudowany jest basen. Nadaje się do zamieszkania dwóch rodzin bądź prowadzenia działalności usługowej. Cena 650 tys. zł

 

Więcej…

 

Dom oś. Sienkiewicza w Legnicy

Sprzedam nowo wybudowany, dom w Legnicy, na osiedlu Sienkiewicza, pow. użytk. 180 m kw, 5 pomieszczeń, łażnia parowa, garaż, działka 702 m kw. solary słoneczne. Cena 1 mln 100tys. zł.

Więcej…

 

Do Wynajęcia

Do wynajęcia dom wolnostojący w Legnicy, oś. Bielany, pow. użytk.160 m kw, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż, działka 4ary. Cena 2000 zł  za miesiąc plus liczniki. Możliwość negocjacji ceny najmu.

 

Dom w Karpaczu

Sprzedam dom mieszkalno- usługowy w Karpaczu. Składa się z 5 pokoi do wynajęcia i samodzielnego mieszkania,pow. użytkowa 200 m kw, działka 7 arów.Całość aktualnie wynajmowana na cele turystyczne. Dom w pełni wyposażony. Bardzo ładne położenie. cena 1.450 mln zł do negocjacji.

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!