4 pokojowe i więcej

Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu

Sprzedam bardzo ładnie położone mieszkanie we Wrocławiu, ul. Kwiska, 4 pokoje, 63 m kw, III p w  4 piętrowym budynku. SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE z wykupionym udziałem w gruncie. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe z balkonem. Lokal aktualnie jest do remontu. Kogo nie zraża remont, a uwzględnia właściwości nie zmienne, jakim jest m.in. położenie, zachęcam do oglądania. Cena wyjściowa 315 tys. zł.

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Kamińskiego

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 5 pokojowe o pow. użytkowej  105 m kw, położone w zabudowie segmentowej, na osiedlu Piekary. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze i jest całkowicie rozkładowe. Posiada  2 łazienki i 2 balkony. Jest całkowicie wyremontowane z centralnym ogrzewaniem gazowym, Mogą w  w nim  swobodnie zamieszkać dwie rodziny, bowiem jest ono adoptowane z dwóch odrębnych mieszkań 2 pokojowych po 52 m kw. Cena za całość 460 tys. zł

 

Więcej…

 

Mieszkanie ul. Senatorska.

Sprzedam mieszkanie w Legnicy przy ul. Senatorskiej 4 pokoje o pow. 140 m2, rozkładowe z balkonem, co elektryczne, II piętro w kamienicy. Cena 300 tys. zł.

 

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 4 pokojowe, pow. 84 m kw w kamienicy, 3 piętro, częściowo wymienione okna, piece, do remontu. Cena 170 tys. zł.

Więcej…

 

Mieszkanie

Mieszkanie w Legnicy, 4 pokojowe, pow.82 m kw, parter w 4 p. spółdzielcze własnosciowe, rozkładowe. Cena 260 tys. zł.Oś. Piekary.

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!