3 pokojowe

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Rataja

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, Tarninów, ul. Rataja, I piętro, w  kamienicy /bezczynszowe/. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. użytk. 76 m kw. Rozkładowe, po remoncie, obustronne z dwoma balkonami, c.o miejskie. Mieszkanie nadaje się na prowadzenie działalności biurowej, także usługi medyczne. Cena 200 tys. zł.

 

Więcej…

 

SPRZEDAM MIESZKANIE 3 POKOJOWE

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Legnicy przy ul. Chojnowskiej w kamienicy II piętro o powierzchni 100 m2 dwupoziomowe po kapitalnym remoncie. W ofercie miejsce postojowe. Cena 280 tys. do negocjacji.

 

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, ul.Drukarska, kamienica, 3 pokojowe, 72,5 m kw. Położone na I p w IV piętrowej kamienicy, rozkładowe, po remoncie, nowe okna, c.o. gazowe. Odnowiona stolarka drzwiowa .Cena 190 tys. zł, do negocjacji.

Więcej…

 

Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 3 pokoje 61,8 m kw, rozkładowe,położone na II piętrze, wieżowiec.Oś. Piekary A ul. Warmińska, bezpośrednio przy sieci sklepów i parkingów. Mieszkanie jest wykończone komfortowo. Nowe instalacje, parkiety na podłogach, nowoczesne płytki i glazura, nowe okna, balkon. Gładzie na ścianach. Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów. Cena 180 tys. do negocjacji.Ustanowiona odrębna własność lokalu wraz z udziałem w gruncie.

 

Więcej…

 

Sprzedam Mieszkanie

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, oś.Kopernika, ul. W.Niedźwiedzicy, 9 piętro, 64 m kw, rozkładowe, nowe okna, parkiety, instalacje. Cena 180 tys. zł, do negocjacji.

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!