2 pokojowe

Mieszkanie 2 pokoje ul. Norwida

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pw. 49 m2 w Legnicy przy ul. Norwida na os. Piekary.  . Mieszkanie jest rozkładowe, jasne, posiada balkon, znajduje się na 4 piętrrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie przeznaczone jest dp remontu ale nadaje się do zamieszkania w każdej chwili. Wolne od długo, cena 115 tysięcy.

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Książęca

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 2 pokoje, o pow. użytkowej 56 m kw. Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicy 4 piętrowej. Rozkładowe,c.o. piece, możliwość przerobienia na gaz .Cena 128 tys. zł do negocjacji.

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Kazimierza Wielkiego

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 2 pokoje, o pow. użytk. 32 m kw. Mieszkanie położone jest na II piętrze w kamienicy, c.o. kominkowe. Cena 75 tys.

Więcej…

 

Sprzedam mieszkanie w Legnicy ul. Kraszewskiego

Sprzedam mieszkanie w Legnicy, 2 pokojowe, hipoteczne z wydzielonym lokalem mieszkalnym w księdze wieczystej, pow. użytk. 34,6 m kw, parter ul. Kraszewskiego. W dużym pokoju wydzielony aneks kuchenny. Parkiety na podłogach, okna stare do wymiany, łazienka i w.c razem.. Cena 85 tys. zł.

 

Więcej…

 

Sprzedam Mieszkanie w Legnicy ul. Galaktyczna

Sprzedam Mieszkanie w Legnicy, oś. Kopernika ul. Galaktyczna,2 pokoje, 33 m kw, z balkonem, 7 piętro, budynek z windą. Nowe okna, panele na podłogach, na ścianach gładzie gipsowe, nowa instalacja wodno- gazowa. Cena 125 tys. zł.

 

Więcej…

 
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!