Nieruchomości komercyjne

Wynajmę halę w Legnicy

Posiadam do wynajęcia hale produkcyjno-usługowe w Legnicy o powierzchni 700 m2, możliwość wynajęcia części hali. Hale posiadają wszystkie przyłącza i własną rampę. Cena 4,5 tys. plus VAT.

Więcej…

 

SPRZEDAM BAZĘ PRODUKCYJNO-USŁUGOWĄ W LEGNICY

Sprzedam bazę produkcyjno-usługową w Legnicy. Cały kompleks budynków o powierzchni użytkowej 5 tys. m2 posadowiony jest na dwóch działkach o powierzchni 1,2 ha. Teren całkowicie uzbrojony. Istnieje możliwość wykupu części nieruchomości. Cena za całość 3 mln. zł.

Więcej…

 

Hala Produkcyjno-Usługowa

Sprzedam 2 hale produkcyjno-usługowe w Legnicy, pow. użytkowa 1200 m kw, działka w użytkowaniu wieczystym o pow. użytk. 36 arów. Teren uzbrojony z zapleczem socjalno- biurowym. Aktualnie w budowie dodatkowe 250 m kw. pow. magazynowej. Cena za całość 2 mln zł. Możliwość kupna części wydzielonych w dowolnej konfiguracji.

Więcej…

 

Działka w Duninie

Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną działkę o pow. użytk. 96 arów z progiem wodnym na Nysie Szalonej ( JAZ), malownicza okolica -Pogórze Kaczawskie.Możliwość budowy elektrowni wodnej. Działka położona jest w Duninie ok. Legnicy. Cena 550 tys. zł do negocjacji.Na działce zbudowany jest szałas biesiadny z murowanym grilem na 32 osoby. Siedlisko ptaków i płazów. Idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Więcej…

 

Sprzedam budynek biurowy

Sprzedam budynek biurowy w centrum Legnicy, o pow. użytk. 270 m2 , 2 kondygnacje, po remoncie, podpiwniczony, zaopatrzony we wszystkie media, obecnie ogrzewany gazowo, działka w użytkowaniu wieczystym o pow. 4a 49 m kw, z własnym parkingiem. Cena 1 mln 100 tys. zł

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!