Nieruchomości komercyjne

Pawilon handlowo-usługowy

 

Do sprzedania pawilon handlowo-usługowy (spółdzielcze prawo do lokalu) o powierzchni 31m2 składający się z dwóch pomieszczeń, c.o miejskie. Lokal położony jest w Legnicy, boczna ul. Chojnowskiej. Czynsz do spółdzielni 420 zł /miesiąc, w tym zaliczka na c.o. Cena 110 tys. zł do negocjacji.

 

Więcej…

 

Hala do wynajęcia

Do wynajęcia hala produkcyjno-usługowa w Legnicy o powierzchni 470 m2 z najazdową wagą elektroniczną. Cena 6 tys. złotych plus podatek VAT.

Więcej…

 

Baza Produkcyjno-Usługowa

Sprzedam obiekt produkcyjno-usługowy w okolicach Legnicy, gm.Miłkowice. W skład bazy wchodzą: działka budowlana o pow. użytkowej 69 arów, na której znajdują się budynki: biurowy, magazynowy, hala produkcyjna, wiata.Teren utwardzony nadaje się na każdą działalność produkcyjno- usługową. Całość ogrodzona, dojazd do posiadłości utwardzony. Łączna pow. użytkowa pomieszczeń to 1300 m kw. Cena za całość obiektu 750 tys. zł.Cała posiadłość wyposażona jest w sieć wodną, kanalizacyjną, energetyczną.

 

Więcej…

 

Sprzedam obiekt produkcyjno-usługowy

Sprzedam obiekt produkcyjno-usłgowy w okolicach Legnicy, Bieniowice. Powierzchnia obiektu 230 m kw.Powierzchnia działki wynosi 15 arów. Działka wyposażona jest we wszystkie media. Odrębny dojazd do obiektu. Cena za całość 60 tys. zł.

Więcej…

 

Sprzedam obiekt mieszkalno-usługowy

Sprzedam obiekt mieszkalno-usługowy w Legnicy, przy trasie na Wrocław. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 620 m kw. Działka 13,8 ara. Obiekt posiada pełne uzbrojenie i nadaje się na każdą działalność. Ogrzewanie hali produkcyjno- usługowej jest etażowe z własnym zasilaniem. Cena 550 tys. zł do negocjacji.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!