Nieruchomości komercyjne

Hala do wynajęcia

Do wynajęcia hala produkcyjno-usługowa w Legnicy o powierzchni 470 m2 z najazdową wagą elektroniczną. Cena 6 tys. złotych plus podatek VAT.

Więcej…

 

Baza Produkcyjno-Usługowa

Sprzedam obiekt produkcyjno-usługowy w okolicach Legnicy, gm.Miłkowice. W skład bazy wchodzą: działka budowlana o pow. użytkowej 69 arów, na której znajdują się budynki: biurowy, magazynowy, hala produkcyjna, wiata.Teren utwardzony nadaje się na każdą działalność produkcyjno- usługową. Całość ogrodzona, dojazd do posiadłości utwardzony. Łączna pow. użytkowa pomieszczeń to 1300 m kw. Cena za całość obiektu 750 tys. zł.Cała posiadłość wyposażona jest w sieć wodną, kanalizacyjną, energetyczną.

 

Więcej…

 

Sprzedam obiekt produkcyjno-usługowy

Sprzedam obiekt produkcyjno-usłgowy w okolicach Legnicy, Bieniowice. Powierzchnia obiektu 230 m kw.Powierzchnia działki wynosi 15 arów. Działka wyposażona jest we wszystkie media. Odrębny dojazd do obiektu. Cena za całość 60 tys. zł.

Więcej…

 

Sprzedam obiekt mieszkalno-usługowy

Sprzedam obiekt mieszkalno-usługowy w Legnicy, przy trasie na Wrocław. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 620 m kw. Działka 13,8 ara. Obiekt posiada pełne uzbrojenie i nadaje się na każdą działalność. Ogrzewanie hali produkcyjno- usługowej jest etażowe z własnym zasilaniem. Cena 550 tys. zł do negocjacji.

Więcej…

 

Hala produkcyjna

Do sprzedania hala produkcyjna położona w Wilkowie gm. Złotoryja. Powierzchnia działki 2891 m. kw., pow. hali 980 m.kw. w tym 660 m. kw. poziom zero, 160 m.kw piętro \ biura \ oraz drugie piętro 160 m.kw. \pomieszczenia socjalne\. Do tego na działce jest budynek gazów technicznych ok. 100 m.kw. oraz przyległa do hali stacja transformatorowa, kotłownia, sprężarkownia i pom. biurowe. Cena całości 640 tys zł plus VAT.

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!