Domy

Sprzedam dom w Legnicy ul. V Dywizji Piechoty

Sprzedam dom w Legnicy, stare budownictwo. Pow. użytkowa domu to 270 m kw, piętrowy z poddaszem do adaptacji. 8 pokoi, wszystkie media. Działka 25 arów. Na terenie posiadłości znajdują się 2 pomieszczenia gospodarcze, które po adaptacji nadają się na działalność produkcyjno- usługową.Cena 200 tys. zł do negocjacji.

Więcej…

 

Sprzedam dom w Polanicy Zdrój

Wspaniała rezydencja  w Polanicy Zdroju. Polanica Zdrój miejscowość uzdrowiskowo-wczasowa, położona na terenie województwa Dolnośląskiego, na wysokości 420 m n.p.m, w kotlinie Kłodzkiej. Miejscowość słynie z tego, że posiada żródła wodne skuteczne przeciwko chorobom układu pokarmowego.Korzystne położenie geograficzne powoduje , że panuje tam klimat podgórski z łagodnymi zimami i dość ciepłym latem.Unikatowe warunki geologiczne i przyrodnicze zdecydowały o powstaniu na terenie Polanicy i kilku gmin w jej bliskim położeniu, Parku Narodowego Gór Stołowych, wpisanego do Rejestru Zbytków, rozciągającego się z centrum uzdrowiska i przechodzącego w park leśny z wieloma trasami turystycznymi. Polanica Zdrój  jest miastem, położonym w centralnej części parku  zdrojowego, bez rynku i śródmieścia z charakterystyczną zabudową pensjonatową, o dużej sieci kawiarenek i restauracji.

OPIS  NIERUCHOMOŚCI: Cała posiadłość posadowiona jest na wzgórzu , przy ulicy Nefrytowej. Oddano ją do użytku  w końcu roku 2005. Powierzchnia zabudowy wynosi: 228,9 m kw, powierzchnia użytkowa 390,2 m kw, w tym powierzchnia garażu 37,7 m kw.  Kubatura budynku 1580,0 m3. Działka budowlana własnościowa o powierzchni 1001 m kw. w pełni uzbrojona,( dostępne wszystkie media). Rezydencja składa się z trzech kondygnacji:

Na parterze znajduje się duży hol , o powierzchni ok. 50 m kw / podłoga podgrzewana,wyłożona kaflami ceramicznymi/, gabinet( biblioteka) ok. 30 m kw, pomieszczenie usługowe ok. 30 m kw, łazienka dla gości, kotłownia z piecami gazowymi( oddzielnie dla każdego piętra), pomieszczenie przygotowane na windę, oraz przejście do garażu, pomieszczenie kuchenne, oranżeria o powierzchni ok. 50 m kw.

Na pierwszym piętrze znajduje się oddzielny apartament w skład którego wchodzą: toaleta dla gości, mały pokój kąpielowy dla piesków, duży taras nad garażem, kuchnia , jadalnia, salon- pokój dzienny z wykuszem, sypialnia, duża łazienka. Cała kondygnacja pierwszego piętra liczy sobie 139 m kw. Na tarasie są zamontowane solary słoneczne.

Na drugim piętrze usytuowane są mansardy wysokości 2,8 m , oraz  cztery pokoje gościnne z łazienkami. Z piętra jest ozdobne wejście na strych schodami zabiegowymi.

Klatka schodowa zabiegowa szeroka, pokryta marmurem sławnowickim, koloru kremowego, poręcze metaloplastyka- kuta patynowana.

Wokół rezydencji ogród wspaniale zadbany i lasy z trasami turystycznymi. CENA NIERUCHOMOŚCI:  3 mln zł.

 

Więcej…

 

SPRZEDAM DOM W KARCZEWISKACH

Sprzedam dom wolnostojący, dwukondygnacyjny w Karczewiskach o powierzchni 145 m2, 4 pokoje, garaż w przyziemiu. Działka własnościowa 1440 m2. Cała nieruchomość położona jest w cichym atrakcyjnym miejscu przy lesie. Dom wyposażony jest we wszystkie media. Cena 599 tys. zł.

 

Więcej…

 

Dom w Spalonej

Sprzedam dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w Spalonej, gm. Kunice. Powierzchnia domu 70 m2 3 pokoje, łazienka, węzeł sanitarny. Dom posadowiony jest na działce siedliskowej o pow. 22 ary. Nieruchomość posiada wszystkie media, aktualnie ogrzewana jest gazem z pieca dwufunkcyjnego. Nieruchomość nadaje się na każdą działalność produkcyjno-usługową. Cena 160 tys. zł.

W bezpośredniej  bliskości znajdują się działki budowlane o pow. 1,35 h w pełni uzbrojone. Możliwość  dowolnej konfiguracji przy podziałach geodezyjnych. Cena 4200 zł za 1 ar.

 

Więcej…

 

Sprzedam Dom

Sprzedam dom w Spalonej, przy głównej trasie na Wrocław, 9 km od Legnicy. Pow. całkowita 188 m kw, pow. użytkowa 147 m kw, działka 18 arów. Na parterze duży salon z kominkiem, kuchnia, wc, taras z wyjściem na ogród. Na piętrze 3 sypialnie, garderoba, łazienka. Dom budowany z materiału ceramicznego, ocieplony( nowe technologie). Cała nieruchomość wyposażona jest we wszystkie media. Ogrzewanie gazowe. Z uwagi na usytuowanie i dużą powierzchnie działki możliwość prowadzenia działalności handlowo- usługowej.Cena 690 tys. zł.

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Zaloguj
Statystyki on-line
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
R E K L A M A
Miejsce na Twoją reklamę!